O NAS

Jesteśmy polskim producentem zabawek i innych akcesoriów dla psów.

Przyjmujemy zlecenia produkcji większychh serii zabawek.

W przypadku chęci złożenia zamówienia hurtowego prosimy o kontakt, przygotujemy ofertę indywidualną.

Marka nelly zrodziła się z chęci stworzenia serii produktów dla psów, których na rynku nie znajdziemy wiele. Nasze produkty to nie standardowe akcesoria dostępne w każdym sklepie zoologicznym. Pierwszą inspiracją były zabawki typu „szarpak”. Fantastyczna zabawka, której nie oprze się żaden pies. Z doświadczenia wiemy, że psy uwielbiają zabawę w przeciąganie/szarpanie. Psy małe, duże, młode, starsze, energiczne czy spokojne. Taka zabawa pozwala psu dać upust nadmiaru swojej skondensowanej energii.

Naszym celem było stworzenie produktów dobrej jakości w przystępnej cenie. W tym celu dokładamy wciąż wszelkich starań by znaleźć odpowiednich dostawców materiałów składowych.
Nasze produkty zostały wykonane z materiałów przemyślanych i wyselekcjonowanych, głównie polskich producentów. Produkty są szyte za pomocą nici i maszyn kaletniczych, by zapewnić jak najdłuższą trwałość produktu. Wykonane w 100% w Polsce.

Tak na początek powstała seria zabawek SCHARPAC.
Każdy na naszych SCHARPAC-ów jest inny, na swój zachęcający psa do zabawy sposób, pozwalający wyzwolić się naturalnym instynktom.
Bawiąc się ze swoim psem w „przeciąganie” możesz podbudowywać jego samoocenę, pozwalając mu od czasu do czasu „wygrać”. Rada nie dotyczy psów, które zawsze z wami wygrywają. SCHARPAC-ki dostępne są w różnych rozmiarach, wypełnione są różnymi wkładami.

Potem pojawiły się szarpaki skórzane, gumowe, gryzaki, legowiska, obroże.  Cały czas realizujemy, kolejne nowe projekty.

UWAGA
Aby cieszyć się naszymi zabawkami jak najdłużej, nie zostawiaj ich z psem bez nadzoru. Zabawki te służą do zabawy w interakcji pies-człowiek.

HIGIENA
Produkty należy prać/myć w ciepłej w wodzie z mydłem.

Zachęcamy do śledzenia naszej oferty.

Ekipa marki 

 

– for Dogs